Współpraca

Nasza firma ściśle współpracuje ze środowiskiem specjalizującym się w aranżacjach przestrzeni mieszkalnych i biznesowych: architektami, projektantami wnętrz, deweloperami, a także szeroko pojętym sektorem hotelarskim i gastronomicznym (tzw. HoReCa).

Zdając sobie sprawę ze specyfiki poszczególnych branż, poświęcamy szczególną uwagę kilku filarom współpracy:

  1.        Elastyczność: podobnie jak aranżacja wnętrz, współpraca wymaga elastycznego podejścia. Nie znamy słów “nie da się” – gwarantujemy, że działając wspólnie zawsze znajdziemy optymalne rozwiązanie.
  2.        Obsługa dużych zamówień: aranżacja wnętrz to często wyzwanie logistyczne, jednak nie ma zamówienia, z którym nie moglibyśmy sobie poradzić – nie straszne nam duże gabaryty ani wysyłki międzynarodowe, dlatego pracując z nami masz pewność terminowej i doskonale zabezpieczonej przesyłki.
  3.        Indywidualny opiekun: jedna osoba, która od początku współpracy będzie zawsze na bieżąco z Twoimi potrzebami.
  4.        Indywidualna kalkulacja cen i kosztów: zapomnij o obsłudze systemowej – współpracując z nami masz pewność tego, że wszystkie kwestie finansowe będziesz omawiać z wykwalifikowanym opiekunem.
  5.        Atrakcyjne rabaty i prowizje: cenimy sobie i zawsze dążymy do stabilnych relacji, dlatego już na początku współpracy zaoferujemy Ci korzystne warunki, które z biegiem czasu będą stawać się coraz bardziej atrakcyjne.

 

Szukasz niezawodnego partnera, który zawsze będzie do Twojej dyspozycji? Skontaktuj się z nami, a my dostarczymy Ci szczegóły modeli rozliczeniowych, przy okazji odpowiadając na wszystkie Twoje pytania.