Lampa wisząca Artist 40 czarna DFTP

83093003

Nowy produkt

Realizacja: Wysyłka 7-10 dni


Kolor: czarny
Wykończenie: metal
Kolor szkła: Opal biały plastik
Kolor kabla: czarny | kabel z tkaniny
Długość przewodu: 300 cm
Wysokość: 6 cm
Średnica klosza: 40 cm
Gniazdo: LED
Stopień ochrony: IP20

1 695,00 złOpis

Kolor klosza/główny Czarny
Rodzaj Wiszące
Wykończenie klosza/główny Metal
Wygląd/Kształt Okrągły
Rozmiar M - 21-40 cm
Styl Minimalistyczny
Stopień ochrony IP20
Gwint LED

Lampy wiszące

Bardzo szeroka, zbiorcza kategoria, w której znajdziesz lampy wiszące każdego rodzaju, od małych i intymnych, aż do bardzo dużych, ewidentnie dekoracyjnych modeli. Oferujemy Ci lampy wiszące na każdą okazję: niezależnie od rozmiaru pomieszczenia, jego stylu, obecnych kolorów i umeblowania gwarantujemy, że znajdziesz tu idealne lampy wiszące dla Twoich potrzeb. Wejdź i przebieraj w ofertach na lampy Markslojd, Nowodvorski, Nordlux, Lucide, Brilliant oraz LampaLampa!

Pokaż więcej z kategorii  Lampy wiszące

Lampy Nordlux

Nordlux to duńska firma założona w 1977 roku, która od początku swojego istnienia stawia sobie za cel tworzenie solidnych produktów w niskiej cenie, dzięki którym może zaoferować swoim klientom funkcjonalne oświetlenie najwyższej jakości, które charakteryzuje zawsze ciekawy design.

Przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, kierując się dewizą „bright life” (dosłownie jasne, ale również pogodne, radosne życie) – firma skupia się na tworzeniu funkcjonalnego i pięknego oświetlenia, dzięki któremu nastrój codziennego życia stanie się lepszy niż kiedykolwiek.

Pokaż więcej produktów  Lampy Nordlux Lampy Nordlux

30 innych produktów w tej samej kategorii: